Japonská masáž AMMA v sedě v oblečení

  • masáž na speciální židli 
  • příjemná, povzbuzující a regenerační masáž v sedě a v oblečení 
  • 20min akupresury v oblasti zad, rukou, hlavy a šíje
  • pomáhá v oblastech namáhaných při práci v sedě a na PC
  • stihnete ji i během obědové přestávky

Při masážích Amma dochází ke stimulaci akupresurních bodů umístěných na meridiánech. Dochází tak ke zlepšení celkového toku energie související s harmonizací celého těla. Pohyby u této masáže jsou velmi přesné a značně rytmické,
vytvářejí choreografický celek, který je příjemný nejen pro klienta. Rytmus hraje velmi důležitou úlohu. Jeho cílem je
klienta uvolňovat, ale zároveň i stimulovat a během 20 min mu dodat novou energii.

Na konci procedury pocítí úlevu a znovunalezení sebe sama. Nová metoda neomezuje aplikaci masáží pouze na masérské salóny. Naopak, díky přenosné masérské židli, zkušeným rukám a otevřenému srdci maséra, ji můžete potkat všude: v kancelářích, v obchodních domech, na trzích, při slavnostech, na party, na parníku i v zahradě, na nádraží, na letišti, apod.! AMMA je chápána i jako podívaná. Na speciální masážní židli jsou lidé masírování přes šaty a cítí se mnohem bezpečněji než na masérském stole. Při minimu času vám AMMA přinese maximální uvolnění a uspokojení.

Tato masáž je velice stará technika, nový je však způsob úpravy a zpřístupnění současnému životnímu stylu. Současná podoba je inspirována tradičním japonským uměním masáže AMMA (akupresurní masáž praktikovaná po celém světě v rychlém tempu). Od 13. stol. mohli v Japonsku tuto masáž praktikovat pouze slepci. Masáže v sedě využívají techniku akupresury meridiánů, tj. tlaku na přesně určené body na meridiánech. První zmínky o této technice byly zaznamenány již před 4 000lety v Číně pod názvem "ANMO". Odtud se přes Koreu dostala asi v 8. stol. do Japonska jako "Anma" (zklidnit rukama). Poté technika akupresury pokračovala dál na západ, kde vešla ve známost jako energetické masáže shiatsu. Cílem masáže je posílit "Tchi", čili tok životní energie, a to zprůchodněním energetického toku v meridiánech.

 

                                                                                                                                                     Cena: 300,- Kč